Головна »
2016 » Вересень » 15 » Меморіальна дошка Вадиму Манжелію
11:01 Меморіальна дошка Вадиму Манжелію |
Напередодні Дня міста у Валках, на будинку №23 по вулиці Парковій, відкрито меморіальну дошку почесному валківчанину, видатному українському вченому-фізику, професору, академіку НАН України Манжелію Вадиму Григоровичу, який жив у цьому будинку в 1945-1950 роках.
У церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь донька вченого Олена Манжелій, його учні – науковці з Харкова ВячеславКонстантинов та Анатолій Гаврилко, заступник голови Валківської райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко,представники громадськості міста, учні та педагоги школи, в якій навчався Вадим Манжелій.
У Валківському краєзнавчому музеї, який був ініціатором встановлення меморіальної дошки, створено куточок пам’яті В.Г.Манжелія
![](/_nw/1/s67764274.jpg) ![](/_nw/1/s25157832.jpg) ![](/_nw/1/s43114514.jpg) ![](/_nw/1/s03775273.jpg)
|
Переглядів: 541 |
Додав: museum
| Рейтинг: 0.0/0 |