Головна » 2018 » Грудень » 4 » Мандрівка місцями перебування Григорія Сковороди
Мандрівка місцями перебування Григорія Сковороди

3 грудня, у день 296-ї річниці з дня народження великого сина України Григорія Сковороди, до Валок завітала група учасників одноденної мандрівки «О дорого, радість сердечна», метою якої стало відвідання місць, пов’язаних із перебуванням видатного філософа, розкриття туристичного потенціалу Слобожанщини, вивчення можливостей для створення нових туристичних маршрутів. До групи увійшли представники Управління культури і туризму Харківської ОДА, Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди, Харківського історичного музею, обласного організаційно-методичного центру туризму, туристичних агенцій Харкова.
    У нашому райцентрі мандрівники ознайомилися з куточком Григорія Сковороди у Валківському краєзнавчому музеї, послухали розповідь директора музею « Валківське оточення Григорія Сковороди», здійснили віртуальну подорож до печерного християнського скиту у селищі Ков’яги. У Валках гості оглянули також Алею закоханих поряд із Свято-Преображенським храмом, поклали квіти до меморіального знаку на проспекті Григорія Сковороди.
  Маршрут поїздки, крім Валок, проліг через Бабаї, Охтирку, Сковородинівку, Харків.

Переглядів: 364 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0