«Магія паперового мережива» - таку назву має перша персональна виставка витинанок, розгорнута у Валківському краєзнавчому музеї. Її авторкою є вчителька Валківського ліцею імені О. Масельського Наталія Губська. Мега-колеція майстрині налічує близько 300 оригінальних робіт, присвячених різним порам року. Найбільший розділ виставки складається із витинанок зимової та новорічно-різвяної тематики. Назва витинанки походить від слова «витинати», тобто «вирізати». Це орнаментальні прикраси житла, які вирізаються ножем або ножицями, силуетно або ж ажурно з білого та кольорового паперу. Створюючи свої вишукані роботи, кожна з яких пробуджує позитивні емоції, майстриня використовує геометричні чи рослинні орнаменти, зображення птахів, тварин, людей, предметів побуту, будівель тощо. Про дату презентації незвичайної виставки та зустрічі з її авторкою буде повідомлено додатково.