Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Історія війська мовою плакатів
Історія війська мовою плакатів

"Воїни. Історія українського війська» - виставка з такою назвою розгорнута в нашому музеї з нагоди Дня захисника України. Її основу складають 20 постерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення. На плакатах воїни зображені в українських одностроях усіх часів із відповідною зброєю. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.
 Постери, які були виготовлені на замовлення Українського інституту національної пам’яті, передав до Валківського краєзнавчого музею представник Благодійної ініціативи «Героїка» киянин Павло Подобєд, який є дослідником життя і військового шляху нашого земляка генерал-хорунжого Армії УНР Михайла Пересади-Суходольського.
 З початку відкриття виставку вже переглянули більше трьохсот відвідувачів музею – валківчан і туристів із Харкова.

Переглядів: 366 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0