Головна »
2020 » Вересень » 18 » Історія міста в театральному дійстві
12:24 Історія міста в театральному дійстві |
![](/_nw/2/s98796618.jpg)
Чудовим сюрпризом до Дня міста стала театралізована інсценізація під відкритим небом, яка відбулася у міському парку імені А.Ільченка. Близько 30 старшокласників Валківського ліцею імені О.Масельського, вдягнені у сценічне вбрання різних епох, майстерно відтворили історію рідного міста за 374 роки його існування.
На п’яти локаціях, присвячених валківським мікрорайонам Рогозівка, Коржівка, Мошурівка, Посуньки, Перемога, юні актори проводили екскурс у минуле в образах історичних персонажів – літописця, скіфської богині, українських козаків і московських «служилих людей», сотників і урядників, дворянської знаті, ремісників, радянських посадовців тощо.
Режисерами і постановниками незвичайного дійства стали талановиті валківські педагоги вчителі історії Таміла Губська та Ірин
![](/_nw/2/41075279.jpg) ![](/_nw/2/80570630.jpg) ![](/_nw/2/02748798.jpg) ![](/_nw/2/s33801805.jpg) ![](/_nw/2/s33252749.jpg) ![](/_nw/2/s40637866.jpg)
|
Переглядів: 220 |
Додав: museum
| Рейтинг: 0.0/0 |