Головна » 2016 » Серпень » 8 » Директор за контрактом
Директор за контрактом

28 січня ц.р. Президент України П.Порошенко підписав Закон про запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури.
      28 липня, тобто у визначений законом термін для проведення конкурсного добору, який складався із чотирьох етапів, спеціально створена в районі комісія (до неї входили депутати районної ради та представники громадськості) визначила переможця конкурсу на посаду директора РКЗ «Валківський краєзнавчий музей».
     Згідно з рішенням комісії кандидатом на посаду директора нашого музею була рекомендована Т.В. Поліщук, яка до того 23 роки очолювала музейний заклад. Щойно із Тамарою Вікторівною перервано безстроковий трудовий договір та укладено контракт строком на п’ять років.

Переглядів: 362 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0