Головна » 2020 » Серпень » 10 » Згадали Федора Гнідого
Згадали Федора Гнідого

У вересні цього року виповниться 40 років із часу кончини  потомственого гончара  заслуженого майстра народної творчості України Федора Гнідого. За ініціативою представників його родини  у літній альтанці Валківського краєзнавчого музею відбувся майстер-клас "Валківський свищик". Провів заняття один із останніх учнів прославленого кераміста член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Олександр Ковальов.
       Кожен учасник майстер-класу під керівництвом досвідченого майстра зліпив свій перший у житті глиняний виріб. Кожна іграшка, виготовлена у вигляді  свинки - популярної на Валківщині та в Україні тваринки, мала свій голос, адже була свищиком.
      Майстер-класи у музеї, за участю невеликої кількості учасників, будуть проходити і надалі.

Переглядів: 167 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0