Головна » 2016 » Березень » 14 » Зелений туризм у Сидоренковому
Зелений туризм у Сидоренковому

Село Сидоренкове, розташоване на межі із Полтавщиною, має мальовничу природу, багату історію, чимало об'єктів, що могли б привабити мандрівників ( зокрема, єдиний у нашому регіоні вітряк), а головне - талановитих і роботящих людей. Аби посприяти туристичному розквіту цього села на зустріч із сидоренківцями завітала заступник голови Харківського осередку Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму Тетяна Панченко.
       У ході  жвавої бесіди Тетяна Миколаївна наголосила, що охочі зайнятися зеленим туризмом можуть обійтися і без великих фінансових вкладень . Селянам стане у пригоді все те, що є у них в особистому господарстві, - будинок, сад, город, домашня ферма тощо. За потреби кілька господарів можуть об'єднати зусилля і приймати туристів спільно - хтось розважає, хтось відповідає за харчування, хтось проводить екскурсії...
     За сприянням нашого музею зустрічі, присвячені зеленому туризму, пройдуть і в інших селах Валківщини.

Переглядів: 480 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0