Головна » 2021 » Червень » 2 » З нагоди 375-річчя Валок
З нагоди 375-річчя Валок

У Валківському краєзнавчому музеї розроблено цикл тематичних  екскурсій, бесід та зустрічей, присвячених 375-річчю Валок. Нещодавно мандрівку в минуле рідного міста здійснили учні Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом зі своєю вчителькою Наталією Цікало.
    На прикладі  артефактів експозиції «Валківщина в сиву давнину» школярі ознайомилися з особливостями життя племен, які  жили на території нинішньої Валківщини. Особливу увагу було приділено історії заснування  Валок - одного із найстаріших поселень Слобожанщини.
       Про знакові події в житті України на прикладі  Валківщини   старшокласники дізналися з матеріалів   виставок, присвячених трагедії   Голодомору 1932-1933рр.,  Другій світовій війні, воїнам-інтернаціоналістам та учасникам військової операції на Сході України.

Переглядів: 138 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0