Головна » 2016 » Травень » 13 » Вшанували жертв політичних репресій
Вшанували жертв політичних репресій

Напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в музеї відбулася тематична зустріч, присвячена борцям за волю України, в якій взяли участь старшокласники Валківського ліцею ім. О. Масельського.
     Науковий співробітник Ліляна  Вільхівська познайомила присутніх із матеріалами про репресованих земляків, які зберігаються у фондах музею, проілюструвала розповідь конкретними прикладами  із життя місцевих патріотів, які в радянські часи зазнали переслідувань через свої політичні переконання. Зокрема,  йшла мова про письменника Гордія Коцюбу, керівника народного хору Дмитра Зюбана, місцевих педагогів Михайла та Марію Бунтів та інших.
     Під час зустрічі відбувся перегляд документального фільму, знятого харківською телестудією «Перша  столиця», про обставини реабілітації Бунт-  Лисенко Марії Тимофіївни, яка відбулася через 61 рік після її безпідставного засудження та ув’язнення в ГУЛАГу.

Переглядів: 380 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0