Головна » 2017 » Листопад » 24 » Вшанували пам’ять жертв Голодомору
Вшанували пам’ять жертв Голодомору

У кожну четверту суботу листопада Україна щорічно відзначає скорботну дату — День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. З нагоди 85-х роковин, які відділяють нас від страшної трагедії, у Валківському краєзнавчому музеї пройшли Уроки пам’яті під назвою «Кривава ціна українського хліба». Їх учасниками стали учні 9-В та 4-А класів Валківського ліцею імені О. Масельського разом із своїми класними керівниками Л. В. Корецькою та Л.О. Пономаренко.
      Під час проведення Уроків були використані матеріали постійно діючої музейної виставки, присвяченої Голодомору на Валківщині. Наголошувалося зокрема, що за різними оцінками, втрати населення нашого району від навмисного голоду 1932-1933 рр. склали понад 25 тисяч жителів.

Переглядів: 434 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0