Головна » 2021 » Лютий » 22 » Вшанували Героїв Небесної Сотні
Вшанували Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, встановлений указом  Президента у 2015 році. Розстріли в центрі Києва розпочалися 18 лютого 2014 року. Найбільше куль силові підрозділи злочинного режиму випустили 20 лютого. Всього за період з 18 по 21 лютого загинуло 108 протестувальників.
    Вшанувати пам’ять  героїв, життя яких було пов’язане з Харківщиною, до Валківськоо краєзнавчого музею завітали  учні 5-6 класів ліцею імені О.Масельського. Дітям нагадали, що під час подій на Майдані загинули харків'яни Євген Котляр, Владислав Зубенко та Юрій Паращук (він народився в Черкаській області, але жив у Харкові).
     Ліцеїсти вшанували пам’ять загиблих та дізналися, що на  майдані Героїв Небесної сотні (до перейменування — майдан Руднєва)  харків’яни планують  встановити пам’ятник. Він матиме   вигляд символічного «журавлиного клину» — підвісної конструкції на натягнутих вантах висотою близько десяти метрів, котра буде підсвічуватися у темний час доби.

Переглядів: 128 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0