Головна » 2013 » Червень » 5 » Виставка Віктора Чернишенка
Виставка Віктора Чернишенка

"Натхнення"

Таку назву має художня виставка харківського бізнесмена, який родом із валківських Ков'яг, Віктора Чернишенка. Маючи фах учителя фізичної культури і спорту, Віктор Павлович поряд з основною роботою з дитинства не припиняв вдосконалювати свою художню майстерність, беручи приватні уроки у місцевих та харківських художників. Завдяки своєму таланту і наполегливості аматор поступово освоїв різні жанри художнього мистецтва: живопис, іконопис, портрет, графіку. Хист митця вікрив у нашого земляка ще одне захоплення, в якому він досяг досконалості,- фото - художника. Саме любов до фотографування привів Віктора Павловича в рекламний бізнес, яким він нині займається.
      На персональній виставці яку митець назвав своїм звітом перед земляками, представлено близько 50 різножанрових робіт. На її відкритті були присутніми керівники району, громадські діячі, журналісти, поети, художники, родичі та земляки художнього мистецтва.
     Виcтавка триватиме до кінця літа.
Переглядів: 531 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0