Головна » 2017 » Жовтень » 13 » ВІдчуття тепла
ВІдчуття тепла

"Відчуття тепла "- таку назву має персональна виставка живопису валківської художниці Анни Лазаренко, яку напередодні Дня захисника Вітчизни було презентовано у Валківському краєзнавчому музеї. Час для відкриття нової виставки вибрано не випадково, адже її авторка є військовослужбовцем Збройних сил України - служить за контрактом у Валківсьму райвійськкоматі.
      Привітати юну мисткиню із важливою подією у її творчому житті прийшли члени родини, викладачі та учні Валківської дитячої комунальнї школи мистецтв, яку свого часу закінчила Анна, колеги з райвійськомату, числені шанувальники образотворчого мистецтва.
     На другий день після відкриття виставку відвідали працівники апарату Валківської районної ради на чолі з головою райради Віталієм Оношею.
      Виставка " Відчуття тепла" буде діяти в музеї до середини грудня цього року.

Переглядів: 450 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0