Головна » 2021 » Березень » 5 » Весняні барви
Весняні барви

Один із розділів мистецької виставки "Весняні барви", яка напередодні Міжнародного жіночого дня розгорнута у Валківському краєзнавчому музеї, склали  вишивки шовковими стрічками майстрині народної творчості із міста Первомайськ Тетяни Буряченко.
       Тетяна Георгіївна є відомою на Харківщині майстринею декоративно-ужиткового мистецтва, яка працює в різних оригінальних техніках. Нею створені унікальні виставкові колекції ляльок-грілок, малих форм у техніці тістопластики, виробів із бісеру, ікон-гобеленів у стилі клаптикової об’ємної пластики, макраме, ляльок-сувенірів у національному українському вбранні, ляльок-мотанок та інші чудові твори.
     Виставки робіт Т.Г.Буряченко, яка володіє яскравим самобутнім талантом і високою майстерністю, постійно експонуються у її рідному Первомайську, також ними милувалися прихильників народного мистецтва у Лозовій, Краснограді, Харкові, Києві. Тепер із творчістю самобутньої майстрині мають змогу ознайомитися валківчани.

Переглядів: 167 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0