Головна » 2018 » Березень » 16 » Весна перемагає
Весна перемагає

У Валківському краєзнавчому музеї розгорнуто нову виставку народної творчості аматорів Валківщини під назвою «Весна перемагає!». На виставці представлені роботи обдарованих умільців із різних куточків нашого району. Ваблять око вишукані картини, вишиті бісером, жительки Огульців Людмили Веретельник. Доповнила свою колекцію новими виробами, виконаними у техніці «тильда», лялькарка із селища Ков’яги Світлана Пилипенко. Витончені жіночі прикраси - гердани, оздоблені квітковими орнаментами, представила на виставку валківчанка Дар’я Іванська. Відомий у нашому краї фотохудожник Василь Комірний порадував прихильників свого таланту добіркою нових світлин весняної тематики. Мистецьким використання побутових предметів не за їх прямим призначенням здивувала вчителька із Огульців Віра Будюкова - явскраві серветки, кошики, шкатулки, брелки вона навчилася виготовляти із … поліетиленових пакетів.
  Але найбільше захоплення у відвідувачів виставки викликає нова конструкція із сірників, названа «сірниковим зодчеством», валківчанки Наталії Новікової. Колекцію рукотворів, уже представлених у музеї, вона доповнила мініатюрною копією колишнього Успенського храму на Посуньках.
    Всіх, хто бажає прискорити прихід цьогорічної весни, що забарилася, запрошуємо зігрітися яскравими барвами та насолодитися творами наших талановитих земляків.

Переглядів: 367 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0