Головна » 2019 » Квітень » 2 » ВЕЛИКОДНІ БАРВИ
ВЕЛИКОДНІ БАРВИ

Напередодні світлих пасхальних днів у Валківському краєзнавчому музеї розгорнуто виставку робіт місцевих майстрів народної творчості "Великодні барви". Тут можна помилуватися біблійними сюжетами, вирізьбленими на дереві Олександром Биковим, живописом місцевих художників Вікторії Білецької та Олександра Ковальова, писанками, ляльками-мотанками і декоративними композиціями юної дизайнерки Олени Гришко, валківськими храмами, "відбудованими" за допомогою сірників Наталією Новіковою, керамічними писанками, щойно подарованими музеєві харків'янкою Тетяною Мось, та іншими оригінальними виробами.
      Великдень вже близько. Нехай наша виставка дарує гарний весняний настрій і позитивні емоції усім, хто її відвідає.

Переглядів: 305 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0