Головна » 2018 » Червень » 14 » Українська пісня – душа народу
Українська пісня – душа народу

У вітальні Валківського краєзнавчого музею відбулася музична зустріч «Українська пісня – душа народу». Вона присвячувалася 80-річчю із дня народження земляка заслуженого діяча мистецтв України Івана Лисенка та презентації його нової книги «Енциклопедія української пісні».
   Видання, яке побачило світ у минулому році, охоплює близько 2000 тисяч статей із стислою інформацієюпро долі пісень та співаків, які увічнили себе завдяки виконанню українських фольклорних скарбів.У передмові до книги автор скрушно зазначає: сьогодні українська пісня фактично витіснена із концертних залів, вона гине в селі. Водночас він висловлює надію: дочекаємося української України, де наша народна пісня вийде на широкий шлях.
  Окрасою пісенного свята став виступ вихованців музичного відділення Валківської дитячої школи мистецтв, які завітали до музею разом із своїми педагогами Ларисою Барсуковою та Юлією Мушиманською.

Переглядів: 759 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0