Головна » 2017 » Червень » 7 » Туритистичні відкритя
Туритистичні відкритя

З метою популяризації туристичної привабливості Валківщини, активізації різноманітних і змістовних форм відпочинку, створення якісних туристичних продуктів працівники нашого краєзнавчого музею взяли участь у туристичній виставці «Харківщина: туристичні відкриття», розгорнутій 2 червня у презентаційно-виставковому центрі «РАДМИР ЕКСПОХОЛ». У валківському павільйоні, створеному на цій виставці, місцеві туристичні принади відвідувачам рекламували завідувач сектору культури і туризму РДА Валентина Шевченко, директор краєзнавчого музею Тамара Поліщук та науковий співробітник Олена Школьник, директор дитячої школи мистецтв Ольга Тимошенко, господар агросадиби «Козацький двір» Геннадій Тільний та інші організатори туризму у Валківському районі.
   У межах виставки валківчани взяли участь у ділових та розважальних програмах, майстер-класах, конкурсах, розіграшах турів вихідного дня та інших заходах, які збагатили їх новими знаннями, корисними знайомствами, цікавим досвідом у справі формування привабливого туристичного іміджу свого регіону.

Переглядів: 403 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0