Головна » 2013 » Грудень » 20 » Світ краси Василя Комірного
Світ краси Василя Комірного
       18 грудня в музейній вітальні відбулася зустріч із уродженцем села Баранового талановитим фотохудожником- аматором Василем Комірним, чия персональна виставка експонується нині в музеї. На  суд громадськості автором представлено близько півсотні високохудожніх фотосюжетів різної тематики, доповнених виробами із лози, які також створені умілими руками Василя Анатолійовича.
       Серед шанувальників народного мистецтва, які вітали Василя Комірного із творчими дебютом, були члени його родини, побратими-чорнобильці, представники Харківського клубу садівників та городників, до яких належить наш майстер, учні Валкіського ліцею ім. О. Масельського.
       Виставка "Світ краси у фотосюжетах Василя Комірного" - це чергове відкриття нового імені із скарбниці народних талантів, якою славиться Валківщина.

Переглядів: 516 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0