Головна » 2020 » Листопад » 17 » Пули від Володимира Дзюби
Пули від Володимира Дзюби

Колекція експонатів Валківського краєзнавчого музею поповнюється завдяки небайдужим людям, які є любителями історії рідного краю. Одним із таких друзів музею є слідопит із села Сидоренкове Володимир Дзюба. Працюючи в сільськогосподарському виробництві, він заповнює дозвілля дослідженням древніх культур, які побутували в нашому краї, колекціонує старовинні реліквії. Свого часу Володимир Іванович поповнив нашу археологічну колекцію залізними предметами скіфського часу, козацькою сокирою.
    Новими цікавими знахідками, які дослідник-аматор передав до музею, стали мідні монети Золотої Орди під назвою пули. Карбувалися вони у ХІІІ столітті і потрапили до нашої місцевості, очевидно, під час одного із татарських нападів.

Оригінальні речі, що є свідками минулих епох, дозволяють вивчати історію рідного краю більш глибоко та досконало. Щиро дякуємо усім музейним благодійникам і запрошуємо до подальшої співпраці.

Переглядів: 181 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0