Головна » 2021 » Вересень » 22 » Положення про Грабовські читання
Положення про Грабовські читання

Одним із монументальних символів міста Валки є пам'ятник поету Павлу Грабовському (1864-1902), життя якого пов'язане з нашим краєм. У рік 150-річного ювілею цього літератора, названого "співцем українського відродження", Валківський краєзнавчий музей започаткував наукову конференцію під назвою "Грабовські читання". Третя конференція з такою назвою буде приурочена 375-річному ювілею нашого міста. Відбудеться вона 10 грудня ц.р. - напередодні  119-ї річниці із дня смерті Павла Арсеновича. (На знімку: Група учасників Других Грабовських читань біля пам’ятника Павлу Арсеновичу  у Валках. Фото 2017р.)
про Треті Грабовські читання, присвячені 375-річчю
із часу заснування міста Валки

1.Загальні положення
1. Треті Грабовські читання (далі - Читання) - відкрита наукова конференція, присвячена 375-річчю заснуванню міста Валки та 120-й річниці з дня смерті поета, публіциста, перекладача, революційного демократа Павла Арсеновича Грабовського, чий пам’ятник є одним із монументальних символів древнього слобожанського міста.
2. Мета і завдання
2.1 Мета – вивчення та популяризація історії Валок, збереження звичаїв і традицій рідного краю, виявлення нових краєзнавчих досліджень, розширення кола краєзнавців, поповнення їх переліку новими іменами.
2.2 Завдання – створення умов для творчої самореалізації учнівської та студентської молоді, педагогічних, музейних, бібліотечних працівників, науковців, громадських діячів, майстрів народної творчості тощо.
3. Організатори
3.1 Організатором читань є Валківський краєзнавчий музей за підтримки Відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Валківської міської ради.
4. Співорганізатор
4.1 Публічна бібліотека Валківської міської ради .
4. Учасники
4. У Читаннях беруть участь учні, студенти, педагогічні, музейні, бібліотечні працівники, науковці, громадські діячі, майстри народної творчості.
5. Орієнтовні напрямки роботи Читань:
1. Сторінки історії міста Валки
2. Видатні земляки та відомі люди, чия доля пов’язана з нашим містом.
3. Власні краєзнавчі дослідження учасників Читань.
4. Історія роду – історія народу.
6. Дата та місце проведення
3.2 Читання проводяться 10 грудня 2021р. – напередодні дня смерті П.А. Грабовського.
Місце проведення: м. Валки, вул. Харківська, 7 (хаб «Розвиток»)
Заявки для участі у конференції та тези доповідей просимо надсилати до 31.11.2021 року на електрону пошту valki_museum@ukr.net. Форма участі – очна та заочна (дистанційна). Звертаємо увагу, що в разі посилення протиепідеміологічних заходів, конференція буде проходити у відео-форматі, про що буде повідомлено оргкомітетом додатково.
Участь у конференції може передбачати публікацію тез у збірці матеріалів.
Вимоги до оформлення тез: 1,5 міжрядкові інтервали, шрифт Times New Roman 14-го розміру, вирівнювання за шириною, поля — 2 см. . Перелік літератури подається наприкінці статті у порядку згадування. Посилання наводити у тексті у квадратних дужках. Сторінки не нумерувати. Обсяг матеріалу не повинен перевищувати 2 сторінки.
У заявці зазначити: прізвище та ініціали автора, місце роботи, навчання тощо (Зразок додається)
Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для включення до програми конференції. Адреса оргкомітету: 6302, м. Валки, вул. Харківська, 17. Музей. Контактний телефон: (05753) 5-26-55 , (067) 397-41-69 (Тамара Вікторівна Поліщук).

Заявка на участь у науковій конференції Треті Грабовські читання:
Прізвище, ім’я, по-батькові

Тема доповіді
Науковий ступінь, вчене звання
Телефон мобільний
Електронна адреса
Необхідне обладнання для презентації доповіді (так/ні)

Переглядів: 110 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0