Головна » 2018 » Січень » 15 » Подорож сторінками історії
Подорож сторінками історії

Цікаву подорож залами Валківського краєзнавчого музею організувала для своїх колег - істориків із різних шкіл району вчителька Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені І. Буряка Юлія Нужа. Музейна мандрівка проходила у формі квесту - інтелектуального турніру, присвяченого історії Валківщини та відомим землякам. Допомагали в організації турніру наукові працівники музею Ліляна Вільхівська та Олена Школьник.
       Під час подорожі педагоги ознайомилися з експонатами археологічної експозиції та постійними музейними виставками, почули розповіді про дослідника валківських старожитностей Вадима Пассека, прославленого гончара Федора Гнідого, поетів Олександра Коржа та Віктора Кочевського, новатора сільського господарства Івана Буряка.
       У музейному заході взяв участь ліквідатор аварії на Чорнибильській АЕС, житель с.Олександрівка Микола Подлєсний.

Переглядів: 380 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0