Головна » 2020 » Червень » 2 » Подарунок від майстрині
Подарунок від майстрині

Унікальний вид творчості, яким займається валківчанка Наталія Новікова, дістав умовну назву «сірникове зодчество». З допомогою звичайних сірників, паперу та  клею, тримаючи перед собою фотознімок бажаного об’єкту, Наталія Іванівна створила вже цілу музейну колекцію експонатів, які дають просторове уявлення про неіснуючі тепер історичні споруди нашого міста і району.
     Майстриня «відбудувала» древні валківські  храми Свято-Преображенський та Успенський, першу валківську фортецю ХVІІ ст., садибу ХІХст. заможного селянина із села Огульці.
   Черговим витвором умілих рух Н.Новікової став  храм Різдва Богородиці, збудований у селищі Ков’яги 1732р. Маючи світлину, на якій храм зображений лише з одного боку, наша майстриня, мов справжній архітектор, відтворила увесь його вигляд за власною уявою.
    Створюючи мініатюрні   об’єкти із підручних матеріалів, Наталія Іванівна мовби  втілює в життя дитячу мрію стати архітектором. Важка доля завадила жінці здобути омріяну професію, отож  свої природні задатки вона реалізує завдяки зодчеству із сірників.

Переглядів: 254 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0