Головна » 2018 » Серпень » 15 » Подарунок від археологів
Подарунок від археологів

Напередодні Дня археолога, який відзначався 15 серпня, до музею завітали наші давні друзі – керівник Скіфської археологічної експедиції Слобожанська» Інституту археології Національної академії наук України Віталій Окатенко та наук. співробітник цієї експедиції Геннадій Свистун. Молодих археологів супроводжував відомий український вчений,доктор історичних наук, професор Сергій Скорий,який очолює відділення раннього залізного віку Інституту археології НАНУ.
      Гості оглянули археологічну експозицію музею, дали наукові консультації та рекомендації. Після цього візиту музейна колекція поповнилася новими предметами, які допоможуть відвідувачам краще уявити далеке минуле рідного краю.
      Найціннішою археологічною знахідкою, яку передали археологи, є древня глиняна посудина для зберігання продуктів під назвою корчага, виготовлена нашими предками у VI-VII віці до н.е.

Переглядів: 378 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0