Головна » 2017 » Вересень » 1 » Першовересень у музеї
Першовересень у музеї

За існуючою традицією, кожного Першовересня в нашому музеї проводяться краєзнавчі уроки для школярів міста і району.
      У перший день цього навчального року до музею завітали учні 9-Б класу Валківського ліцею імені О. Масельського  із учителькою Л. І. Марющенко та учні 4 класу Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. із учителькою О. С. Насоновою.
      На музейному уроці, який провела наукова співробітниця Л. М. Вільхівська, розглядалася тема "Україна - європейська держава". Крім розповіді про Європейський континент і свою країну, школярі дістали багато нової для себе інформації про рідний край. Під час тематичного уроку використовувалися матеріали ювілейної виставки  "Історія Валківщини мовою музейних експонатів", розгорнутої  влітку цього року з нагоди 25-річчя нашого музею.

Переглядів: 352 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0