Головна » 2016 » Квітень » 1 » Обрії слобожанської літераторки
Обрії слобожанської літераторки

За ініціативою Центру українських студій імені Д. І. Багалія 29 березня 2016 року  у Харківському Національному університеті імені  В. Н. Каразіна відбувся науковий семінар із народознавства "Обрії слобожанської літераторки", присвячений 175-річчю нашої землячки письменниці Марусі Вольвачівни. Учасниками цього семінару стали дослідник творчості письменниці, упорядник та видавець першої збірки її творів Іван Лисенко, а також мешканка Черемушни вчителька Людмила Годунко разом зі своїми учнями Вікторією Вольвач, Анастасією Скобловою та Оксаною Годунко.
        У той же день у Харківському кризовому інфоцентрі пройшла прес-конференція для журналістів, присвячена відкриттю нового туристичного маршруту "Черемушна - рідне село Марусі Вольвачівни". У ній взяли участь письменник Іван Лисенко та директор нашого музею Тамара Поліщук.

Переглядів: 358 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0