Головна » 2016 » Грудень » 28 » Новорічна казка
Новорічна казка

Напередодні Новорічно-різдвяних свят виставковий зал нашого музею перетворився на чарівний казковий куточок. Сталися такі незвичайні перетворення завдяки фантазії й самобутньому таланту майстрині із селища Старий Мерчик Антоніни Тесленко, яка представила на виставці рукотворні дива в різних техніках народного мистецтва: батик, розпис, сухе валяння з вовни, ліплення із солоного тіста, вишивка.
      Головну  увагу відвідувачів, звичайно ж, привертає вертеп -  мініатюрна сцена, на якій відтворено євангельську розповідь про народження Христа. Цей витвір мистецтва, що здавна вважається в українців однією із найкращих оздоб Різдва, Антоніна Володимирівна виготовила із дотриманням народних традицій, які беруть свій початок від древніх слов'ян.
      Є на виставці зваляна із вовни фігура Святого Миколая, майстерно виготовлені іграшки Снігурок та Сніговиків.
      Новорічну композицію відомої на Валківщині майстрині доповнили роботи її учнів - онуків Святослава і Ніки Беярів та юної жительки селища Олександри Козинець. Діти зваляли із вовни кумедних звірят, персонажів новорічних казок.
      Композицію старомерчицьких майстрів доповнили чудові картини з різдвяно-зимовими сюжетами талановитого валківчанина Олександра Ковальова та макет валківського  храму Преображення Господнього, "побудованого" із сірників жителькою райцентру Наталією Новіковою.
      Першими відвідувачами нової вистаки стали вихованці навчально-виховного комплексу села Черемушна на чолі із своєю учителькою Ольгою Федорівною Дрозд.

Переглядів: 349 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0