Головна » 2021 » Вересень » 28 » На честь Дня туризму
На честь Дня туризму

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Це свято засноване  з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти.

З нагоди свята Валківський краєзнавчий музей організував вуличну виставку-інсталяцію «Валківщина туристична». З допомогою  просторової  композиції   спробували розповісти валківчанам та гостям міста  про туристичну привабливість рідного краю, про цікаві локації, які ваблять до нас мандрівників, про місцеву «золоту жилу», яка вже виявлена, але ще належним чином не оцінена і не використана.

Своєю виставкою музейники намагалися також утвердити впевненість у тому, що на Валківщині є умови для створення безлічі цікавих і популярних туристичних маршрутів. На жаль, підприємців, які б узялися розвивати місцевий туризм, маємо ще обмаль.

Переглядів: 97 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0