Головна » 2019 » Листопад » 20 » "На чатах смерть стояла в кожнім домі..."
"На чатах смерть стояла в кожнім домі..."

Назвою Уроку пам'яті, який провела для шестикласників Валківського ліцею імені О.Масельського наукова співробітниця Валківського краєзнавчого музею Ліляна Вільхівська, стали слова із поеми про Голодомор «Степова доля» поета-земляка Олександра Коржа . На уроці учні дізналися про долю поета-мученика, про трагічні події, які розгорталися в його рідному селі Огульці, на території Валківщини та по всій Україні у 1932-1933 рр., оглянули постійно діючу музейну виставку, присвячену Голодомору, та кадри документального фільму, разом прочитали рядки із поеми "Степова доля".
      Діти вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які загинули мученицькою смертю внаслідок сталінського терору голодом.

Переглядів: 260 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0