Головна » 2019 » Квітень » 11 » Міжнародний день визволення в'язнів фашистських таборів
Міжнародний день визволення в'язнів фашистських таборів

З нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів у Валківському краєзнавчому музеї 11 квітня  розгорнутий куточок, присвячений пам’яті земляків, яким довелося пройти крізь пекло найбільших каральних закладів Німеччини. В експозиції куточка представлені фотографії та матеріали про в’язнів сумновідомих концтаборів: Освенціма - Олени Телесової, Хвороста Дмитра та Бухенвальда - Сидоренка Сергія. Увагу привертають рукописні спогади невільниці Освенціма Сопільник Любові (вона була свідком на Нюрнберзькому процесі над фашистськими злочинцями у 1945 році) та колишнього в’язня двох концтаборів Освенціма та Маутхаузена Василя Мельника. Ілюстрацією до виставки стали унікальні листівки, привезені із музею концтабору Освецім валківчанином Василем Левандою. На виставці також представлена карта окупованої Харківської області з позначеними на ній таборів смерті.

Переглядів: 281 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0