Головна » 2021 » Листопад » 9 » Магія паперового мережива
Магія паперового мережива

«Магія паперового мережива» - таку назву має перша персональна виставка витинанок, розгорнута   у Валківському краєзнавчому музеї. Її авторкою є вчителька Валківського ліцею імені О. Масельського Наталія Губська. Мега-колеція майстрині налічує близько 300 оригінальних робіт, присвячених різним порам року. Найбільший розділ виставки складається із витинанок зимової та новорічно-різвяної тематики.
   Назва витинанки походить від слова «витинати», тобто «вирізати». Це орнаментальні прикраси житла, які вирізаються ножем або ножицями, силуетно або ж ажурно з білого та кольорового паперу. Створюючи свої вишукані роботи, кожна з яких пробуджує позитивні емоції,   майстриня  використовує  геометричні чи рослинні орнаменти, зображення птахів, тварин, людей, предметів побуту, будівель тощо.
    Про дату презентації незвичайної виставки та зустрічі з її авторкою буде повідомлено додатково.

Переглядів: 133 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0