Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Люди Свободи
Люди Свободи

Пересувна виставка «Люди Свободи», підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, прибула до нашого району. Вона розповідає про 26 постатей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Ці люди дуже різні – поети і політики, військові й музиканти, науковці й художники. Завдяки цим людям свобода стала реальністю для українців, кожен із нас отримав можливість реалізувати свій потенціал.
      Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек виставка «Люди Свободи», з ініціативи нашого музею, була розгорнута у приміщенні Валківської районної бібліотеки.Вона викликала живий інтерес як у співробітників бібліотечної системи району, так і у численних шанувальників книги, які відвідують бібліотеку.

Переглядів: 394 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0