Головна » 2021 » Липень » 2 » Літературне свято для дітей
Літературне свято для дітей

У Валківському краєзнавчому музеї відбулося літературне свято   для дітей, учасниками якого стали  відомі українські письменники Сергій Жадан  та  Сашко Дерманський.
       В останній день червня зелена галявина біля музею наповнилася гамором і дитячим сміхом. Літераторивесело, з іграми та  жартами читали юним валківчанам свої дитячі твори , розповідали про улюблені книжки та  кумедних літературних героїв.Чудове Свято читання було заповненевіршами, смішними історіями, інтерактивними розвагами.   Успіху свята посприялиХарківський літературний музей та Благодійний фонд Сергія Жадана.
       Зустріч у Валках відбулася  за сприянням Харківської резиденції «Слово» для дитячих авторів та за підтримкою Українського культурного   фонду .

Переглядів: 95 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0