Головна » 2014 » Листопад » 28 » Круглий стіл
Круглий стіл

Обговорили проблеми сільського зеленого туризму

За ініціативою Валківського краєзнавчого музею в його приміщенні відбувся "круглий стіл" під назвою "Стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму". Метою зустрічі стало ознайомлення з практикою облаштування садиб сільського зеленого туризму, вимогами щодо їх категоризації і сертифікації, виявлення проблемних питань, які заважають розвитку цього виду діяльності в районі. Крім валківчан, які виявили інтерес до винесеної на обговорення теми, в засіданні за "круглим столом"взяли участь директор Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Олег ЯЦИНА, радник губернатора Олександр ТКАЧЕНКО, т.в.о. директора обласного організаційно-методичного центру туризму Валентина ХОЛОДОК, заступник голови регіонального відділення Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільському зеленому туризму Тетяна ПАНЧЕНКО.
          Гості з Харкова відвідали хутір зеленого туризму "Козацький двір" у              с. Кантакузівка, заснований фермером Геннадієм ТІЛЬНИМ.

Переглядів: 535 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0