Головна » 2018 » Квітень » 12 » Крізь пекло Освенціму
Крізь пекло Освенціму

Тематична зустріч, присвячена Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів, відбулася в музеї за участю восьмикласників Валківського ліцею ім. О. Масельського.
      Темою зустрічі стала доля уродженки села Баранове Валківського району Л. Р. Сопільник, якій довелося пройти крізь пекло найбільшого німецького концтабору Освенцім, а після війни виступити свідком під час Нюрнберзького судового процесу над фашистськими злочинцями.
      Розповідаючи про поневіряння нашої землячки в неволі, науковий співробітник Ліляна Вільхівська ознайомила школярів із експонатами, які зберігаються у фондах музею: фотознімками Любові Радіонівни, зробленими у різні роки, рукописом її спогадів про перебування у концтаборі, фотоальбомом із знімками музею, музейного комплексу, створеного на місці колишнього «табору смерті».
     Тематична зустріч, яка була присвячена вшануванню пам’яті жертв нацизму, сприяла кращому розумінню минулого, яке зникло назавжди.

Переглядів: 364 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0