Головна » 2017 » Березень » 2 » Кольоровий світ Віри Шейкіної
Кольоровий світ Віри Шейкіної

Перший день весни у Валківському краєзнавчому музеї ознаменувався творчою  зустріччю із художницею та вишивальницею Вірою Шейкіною - авторкою розгорнутої тут персональної виставки "Чарівна доля нитки".
    Віра Василівна є уродженкою Валківщини, що зараз мешкає в Куп'янську. Нинішня виставка -  це вже другий звіт перед земляками, із якими вона завітала до Валок. Перша виставка живопису, що відбулася чотири роки тому, присвячувалась 50-річчю творчої діяльності, теперішня - 70-річному ювілею талановитої майстрині.
     Яскраві, вишукані, самобутні картини В. Шейкіної, вишиті гладдю і хрестиком, - це витвори її власної фантазії, майстерності та працелюбства. Унікальність представлених робіт - у їх неповторності, адже всі ескізи вишитих робіт авторка створювала сама.
   Помилуватися творами В. Шейкіної та поспілкуватися із цією незвичайною мисткинею зібралося багато щирих шанувальників її творчості. Чудовим доповненням свята у музейній вітальні став виступ юних музикантів Валківської дитячої школи мистецтв.

Переглядів: 384 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0