Головна » 2013 » Серпень » 7 » Гості музею - науковці з Опішного та Києва
Гості музею - науковці з Опішного та Києва
          На початку липня музей відвідали члени керамологічної експедиції Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному на чолі з відомим  дослідником традиційного гончарства Слобожанщини Людмилою Меткою. До експедиції долучилася також Олена Клименко, кандидат мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. Максима Рильського. Фахівці ознайомилися з музейною виставкою "Валки - гончарна столиця Слобожанщини", з колекцією виробів валківських та слобожанських гончарів. В музеї відбулася зустріч науковців із Надією Єриновською - онукою потомственого валківського гончара Івана Чабана.
      Гості також відвідали село Шарівка та зустрілися із заслуженим майстром народної творчості України Борисом Цибульником, зняли фільм про знаменитого гончара.
Переглядів: 529 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0