Головна » 2019 » Квітень » 18 » Гідна відзнака краєзнавця
Гідна відзнака краєзнавця

Напередодні Міжнародного дня пам’яток і визначних місць та Дня пам’яток історії та культури у приміщенні Харківського художнього музею відбулося пленарне засідання XXIII Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання». У її відкритті взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев та начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина. Почесні гості привітали присутніх із святом та відзначили почесними грамотами й подяками окремих фахівців із питань охорони культурної спадщини.
      Серед нагороджених був і співробітник Валківського краєзнавчого музею Микола Панченко. У Почесній грамоті за підписом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної зазначається, що Миколу Миколайовича відзначено за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток пам’яткоохоронної справи та з нагоди Дня пам’яток історії та культури.
      Щиро вітаємо нашого шановного колегу!

Переглядів: 308 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0