Головна » 2017 » Листопад » 20 » До ювілею Миколи Манойла
До ювілею Миколи Манойла

8 грудня ц.р. мало б виповнитися 90 років народному артисту України та колишнього СРСР, видатному оперному співаку, педагогу, громадському діячеві Миколі Федоровичу Манойлу( його вже 19 років немає серед нас), що був родом із хутору Маніли Валківського району.
    Готуючи вечір пам’яті Миколи Манойла, музейники запросили на гостини до Валок доньку знаменитого земляка О.М.Каткову. Наслідуючи приклад батька, Олена Миколаївна також присвятила своє життя світу мистецтва – стала піаністкою, вже багато років плекає юні таланти в Харківському музичному училищі ім. Б. Лятошинського.
    Гостюючи у Валківському краєзнавчому музеї, донька Миколи Манойла розповіла чимало цікавих епізодів із життя свого батька, передала до музейної колекції кілька десятків унікальних експонатів, що ілюструють життєвий і творчий шлях прославленого Маестро, - світлини із сімейного альбому, особисті відзнаки, концертні афіші,буклети, газетні публікації тощо. Всі ці матеріали будуть використані під час експонування музейної виставки на честь90-річчя Миколи Манойла, та в майбутній експозиції, присвяченій видатним землякам.

Переглядів: 421 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0