Головна » 2018 » Травень » 29 » День Огульців у Валках
День Огульців у Валках

У Валках, у Міжнародний день музеїв, відбулося вшанування пам'яті уродженця села Огульці Олександра Кириченка, який на своєму віку долучився до створення аж трьох музеїв - у Ялті, у рідних Огульцях та у Валках . Вивчивши документальні матеріали про свого земляка, проаналізувавши його щоденники та конспекти, краєзнавець Майя Столярова присвятила йому книгу «Щоденник великого патріота малої Батьківщини», витрати на видання якої взяв на себе Юрій Яцина - похресник Олександра Кириченка.
      На презентацію книги до Валківського краєзнавчого музею завітали представники Огульцівської сільської громади на чолі із сільським головою Аллою Веретельник. На вечорі пам'яті лунали спогади про Олександра Сергійовича, звучали українські пісні, які він любив, у виконанні сільського ансамблю "Джерело". Відбулася також віртуальна мандрівка музеями, які створював О.Кириченко.
      Валківських музейників та їх гостей привітали керівники району, які також побували на зустрічі.
      Завершився День Огульців у Валкахсмачним кулішем на музейній галявині.

Переглядів: 392 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0