Головна » 2019 » Квітень » 24 » Чорнобильці-літератори
Чорнобильці-літератори

Напередодні Дня Чорнобильської трагедії в музеї відбулася зустріч із ліквідаторами радіаційної аварії, які займаються літературною творчістю, - автором трьох краєзнавчих книг Володимиром Ганзієм із селища Ков’яги, самодіяльними поетами Володимиром Бистраєм із села Сидоренкове, Василем Комірним із села Баранове. Твори усіх цих авторів представлені на музейній виставці «Мужність і біль Чорнобиля».
    Так як В.А. Ганзій щойно відзначив 70-річчя із дня народження, музейники та гості привітали ювіляра, вручили йому квіти і подарунки. Разом оглянули музейний куточок «Вогнеборець із душею краєзнавця», присвячений життєвому шляху Володимира Агейовича.
    У цей же день чорнобильці-літератори побували в ліцеї імені Олександра Масельського, де проходив конкурс виконавців творів про Чорнобиль.

Переглядів: 299 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0