Головна » 2016 » Квітень » 4 » Черемушна - рідне село Марусі Вольвачівни
Черемушна - рідне село Марусі Вольвачівни

У дні святкування 175-річного ювілею «писательки з народу» Марусі Вольвачівни до її рідного  села Черемушна проліг туристичнй маршрут, розроблений співробітниками Валківського краєзнавчого музею. До  презентації маршруту, яка відбулася 30 березня ц. р., долучилися як земляки письменниці, так і чимало харків’ян – керівники туристичної галузі області, представники туристичних агенцій, науковці, студенти, краєзнавці. Серед гостей села цього дня був також уродженець Черемушни, дослідник творчості Марусі Вольвачівни письменник Іван Лисенко.
         Знайомлячись із туристичним маршрутом, гості, у супроводі місцевих екскурсоводів Таїсії Петренко та Людмили Годунко, познайомилися із краєвидами села та  місцями, пов’язаними із Марусею Вольвачівною, відвідали музей історії Черемушни.
         У сільському клубі учасники презентації переглягнули відеофільм, присвячений творчості талановитої черемушнянки, насолодилися віршами із уст місцевих виконавців, переглянули уривок із п’єси за мотивами оповідання М. Вольвачівни «Кажи жінці правду, та не всю» у виконанні харківського театру-студії «Вінора».Порадував присутніх українськими піснями новонароджений фольклорний колектив «Черемха». Гостей пригостили коржиками, узваром, українським борщем та варениками.
         Під час відвідування нового маршруту туристів також чекатимуть майстер-класи, екскурсії до вольєрів із екзотичними тваринами, відпочинок на березі водоймища, українські національні та мисливсько-рибальські страви, інші місцеві принади.

Переглядів: 467 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0