Головна » 2019 » Жовтень » 9 » Бронежилет від колеги
Бронежилет від колеги

Напередодні Дня захисника України фонди Валківського краєзнавчого музею поповнилися новим експонатом – бронежилетом, який передав учасник бойових дій у зоні АТО Руслан Поліщук. Варто зазначити, що кошти на цей бронежилет були зібрані земляками у складчину в перші місяці війни на Донбасі.
    Руслан Олександрович почав свій трудовий шлях на посаді музейного працівника, отож коли отримав повістку до Збройних Сил України, де тоді існували проблеми із обмундируванням, колеги оголосили збір коштів для придбання для нього захисного обладунку. Бронежилет став бійцю у пригоді під час несення ним служби у мобільному військовому госпіталі на Донеччині.
   Удруге Руслан Поліщук пішов захищати Вітчизну 2018р. Цього разу служив за контрактом у повітряно-десантних військах. За відвагу і військову доблесть нагороджений відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції» та нагрудним знаком міністра оборони України «За зразкову службу».
     Музейники привітали свого колишнього колегу зі святом та зробили з ним колективне фото на згадку.

Переглядів: 287 | Додав: museum | Рейтинг: 0.0/0