Головна » 2014 » Червень » 19

З перших  днів літа  одним із популярних місць   проведення дитячого дозвілля   став Валківський краєзнавчий музей. У Всесвітній день  охорони навколишнього середовища тут започатковано цикл екологічних занять "Рослини, які нас оточують". Проводить ці заняття досвідчений знавець природи рідного краю Микола Панченко. Першими  їх учасниками стали вихованці оздоровчого майданчика ліцею імені О.Масельського.
    В інтерактивній  пізнавально-освітній  грі   " Подорож у Парк динозаврів",  яку також  розробили музейники,  на літніх  канікулах  вже встигли  взяти участь школярі із села Шарівка.
     Оглядова екскурсія музеєм, під час якої відбулося знайомство з природничими, культурно-мистецькими та історичними виставками, розширила світогляд  юних мандрівників  із села Олександрівка.
 &n ... Читати далі »

Переглядів: 492 | Додав: museum | Дата: 19.06.2014 | Коментарі (0)