Головна » 2014 » Травень » 23

Валківський краєзнавчий музей у рамках міжмузейної співпраці взяв участь у документально-мистецькій виставці "Історія Голодоморів у музейних та архівних колекціях", яку організував Національний музей "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в України". Разом із нашим музеєм до участі у виставці долучилися музейники Дніпропетровська, Вінниці, Львова, Бердянська, Артемівська, Калуша, архівісти з Луганська та Чернігова.
           У розділі виставки, побудованому на матеріалах із Валок, експонуються фотознімки місцевих селян - учасників примусової хлібозаготівлі 1930-х років, циркуляри органів влади часів Голодомору, документальні збірники "Чорні жнива" та "Столиця відчаю", серія графічних робіт "33-й", члена Національної Спілки художників України Миколи Гнатченка, що зберіга ... Читати далі »

Переглядів: 494 | Додав: museum | Дата: 23.05.2014 | Коментарі (0)