Головна » 2014 » Лютий » 12
       Таку назву має нове пізнавально-освітнє заняття, яке працівники нашого музею пропонують відвідувачам замість традиційної екскурсії.
        Першими учасниками інтерактивного заняття, що поєднувало в собі навчання і гру, стали учні 3-А класу Валківського ліцею ім. О. Масельського разом із своїм учителем Н. М. Зань.
        Супроводжуючи юних мандрівників під час віртуальної подорожі в доісторичні часи, екскурсовод Ліляна Вільхівська привернула увагу до науки палеонтології, показала колекцію скам'янілостей віком у мільйони років, які передав у фонди нашого музею відомий український палеонтолог Максим Габер.
        Головними персонажами в ігровівй синуації були господарі юрського періоду - динозаври. Знайомство із світом вимерлих ящурів відбулося під музичний супровід, у домашній атмосфері живого невимушеного спілкування. Третьокласники брали участь у конкурсі малюнків, змагалис ... Читати далі »
Переглядів: 549 | Додав: museum | Дата: 12.02.2014 | Коментарі (0)