Головна » 2014 » Лютий » 10
        У Валківському краєзнавчому музеї розгорнуто тематичну виставку "У вінок Кобзареві", присвячену 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. Основу виставки склали роботи народних умільців територіальної громади Кобзарівської сільської ради. Радують око своїми яскравими кольорами рушники, наволочки, серветки, картини, вишиті гладдю і хрестиком, декоративні вироби із бісеру, плетені квіти, художні панно у техніці квілінг, іграшки з вовни і текстилю. Авторами цього вишуканого різномаїття є талановиті кобзарівські майстрині Марія Приз, Любов Кіндрацька, Віра Бедик, Любов Денисенко, Тамара Кузнецова, Лідія Мізіна, Світлана Кохан, Наталія Карапугіна.
          На ювілейній виставці представлені також експонати із фондів нашого музею. Є тут скульптурні погруддя Тараса Шевченка, виліплені свого часу із глини талановитим самородком із села Водопій Олексієм Козинцм, та керамічний куманець "Кобзар"- робота заслуженого майстра народної твор ... Читати далі »
Переглядів: 478 | Додав: museum | Дата: 10.02.2014 | Коментарі (0)